Hakkımızda


sample   

 Aquatronic; 2006 yılından beri özgün tasarımlarıyla, havuz animasyon ve aydınlatma sistemleri konusunda yoğun Ar-Ge çalışmaları gerçekleştirmekte olan bir firmadır. Kendi sektöründe kullanılan ve en son teknoloji olarak kabul görmüş elektronik sistemleri geliştirerek üretebilir hale gelmiş, testlerini tamamlamış ve ilk uygulama örneklerini başarı ile gerçekleştirmiştir. Günümüz teknolojisinin kendi sektörü içinde ciddi takipçilerinden biri olmuştur. Ürün yelpazesini hızlı bir şekilde genişletmiş ve optimize ederek daha efektif sistemler geliştirmiştir. Sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet sunmayı, alışılagelmiş süs havuzu anlayışından uzak, yüksek yetenek ve görselliğe sahip gösteri havuzlarını siz müşterilerimize tanıtmayı, kalite ve müşteri memnuniyeti yaklaşımı olarak benimsemiştir.

     Yüzde yüz yerli sermaye ve iş gücüyle kurulmuş olan Aquatronic; mekanik, elektronik ve elektro mekanik teknolojilerinde çok gelişmiş bir Ar-Ge departmanına ve yüksek standartlarda paslanmaz çelik işleme kapasitesine sahiptir. Bugün Türkiye’nin havuz animasyon sistemleri ve teknolojileri ihraç eden, kendini yurtdışındaki müşteri ve partnerlerine de kanıtlamış başarılı bir markasıdır.

     Aquatronic’in başarısı; üst düzey havuz animasyon sistemleri gibi ciddi Ar-Ge gücüne ve yatırıma ihtiyaç duyulan, çok gelişmiş ülkelerin bile sınırlı sayıda şirketinin bulunduğu bir sektörde, dünya devi üretici firmalarla rekabet edebilecek kalitede ürün ve üretim kabiliyetine sahip bir firma yaratması ile ölçülmektedir.

     Aquatronic, ana faaliyeti olan havuz animasyon ve aydınlatma sistemleri konusunda çeşitli teknoloji ve özelliklere sahip, kablolu ve kablosuz, interaktif ve statik elektronik sistemler geliştirmekte, üretmekte ve bu ürünleri yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda proje dahilinde satmakta ve satış sonrası hizmet organizasyonlarını gerçekleştirmektedir. Ar-Ge çalışmaları tamamlanmış ürünler uzun süreler test havuzumuzda test edilmekte ve uygunluğundan emin olunduktan sonra siz müşterilerimize sunulmaktadır. İmalatını tamamen kendi bünyesinde yapmakta olan firmamız, son kontrollerini %100 lük bir oran ile yapmakta ve kontrol etmiş olduğu ürünlerin tüm kalite kayıtları dokümante etmektedir.

     Aquatronic, ürünlerinin montaj ve devreye alma işlemlerini yurtiçinde ve yurtdışında, kendi yetişmiş personeli ile gerçekleştiren kamu ve özel sektör kuruluşlarına anahtar teslimi projeler yapmakta olan bir şirkettir. Her zaman en iyi tasarım, kalite ve Aquatronic üretimi yerli ürünlerle yeni projelerde görüşmek dileğiyle..